Sokol v médiích

Horoměřický zpravodaj - březen 2024

V novém čísle Horoměřického zpravodaje se dočtete o aktuálním dění v Sokole Horoměřice.

Události ČT - prosinec 2023

Reportáž o přípravách na XVII. všesokolský slet v horoměřické sokolovně. Jak nácviky vnímá jedna z cvičenek a také spoluautorka a náčelnice T.J. Sokol Horoměřice se dozvíte v záznamu Událostí na ČT.

Horoměřický zpravodaj - ZÁŘÍ 2023

V zářijovém čísle Horoměřického zpravodaje se, mimo jiné, dočtete také o nově otevíraných oddílech, o revitalizovaném hřišti, o akci #BeActive Sokol spolu v pohybu a mnohém dalším.

časopis Sokol - březen 2023

Horoměřické deštníky rozzářily březnové číslo časopisu Sokol. Je zde představeno nejen "naše" Babí léto, které vznikalo v horoměřické sokolovně, ale i dalších 11 sletových skladeb.

A mimo to spoustu dalších zajímavých témat.

Sletu zdar!

Horoměřický zpravodaj - Březen 2023

V novém čísle Horoměřického zpravodaje se dočtete také o činnosti našeho sokola, pořádaných a proběhlých akcích.

Horoměřický zpravodaj je dostupný online.

Horoměřický zpravodaj - Prosinec 2023

V novém čísle Horoměřického zpravodaje se mimo jiné dočtete i o současných aktivitách našeho sokola a činnosti všech jeho oddílů. Zpravodaj je dostupný online.

Události ČT - Červen 2022

Reportáž o tvorbě sletové skladby Babí léto s ukázkou nácviku v horoměřické sokolovně. Mimo cvičení členek oddílu žen je k vidění také rozhovor se spoluautorkou skladby a náčelnicí Sokola Horoměřice Štěpánkou Sadílkovou.